Свято зустрічі весни

Результат пошуку зображень за запитом "зустріч весни"Ясне сонечко - уусміхається,
Біла змонька, вже прощається...

Як нестримно летить час, ще зовсім недавно ми тішилися новорічниими святами, а вже почався перший місяць весни - березень. Ще лютує зима хуртовинами, ще стоять морози і лежить сніг, а у повітрі вже пахне весною. Здається, що зима хоче надолужити прогаяний час, а тому й лютує; але дарма, бо вже йде не до Різдва, а до Великодня.

У народі кажуть: як зима не лютує, а на весну вже брови не хмурить.

Саме на святі "Зустрічі весни" учні 1-х класів проводжали зиму піснями, хороводами, іграми, а весну зустрічали з гаївками та веснянками. Протягом свята учні співали пісні, розказували вірші, пригадували приказки, перетягували канат.

Наприкінці свята усі діти отримали спечених з тіста жайворонків. Вважали, що саме ці птахина своїх крилах приносять весну з далекого краю, проганяли люту зиму, і своїм дзвінким голосочком сповіщають про те, що прийшла весна.

Більше світлин свята в Альбомі

Переглядів: 572 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2