Тиждень вивчення та повторення правил дорожнього руху

На розпорядження міського голови, на основі наказу управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 61-НВ/ 1053 від 04.04.2011р., з метою попередження дорожньо-транспортних пригод з 04 по 08 квітня 2011 року в закладі був проведений Тиждень вивчення та повторення правил дорожнього руху. Виданий наказ № 53-НВ від 04.04.2011 року, яким був затверджений план заходів Тижня.

1. В бібліотеці школи  розгорнуто виставку методичної та науково-популярної літератури на допомогу учням та вчителям «Безпека понад усе».
  2. Оформлено інформаційний стенд «Куточок безпеки руху» та виставку «Зупинись! Прочитай! Дій!».
  3. 04.04.2011р. проведено єдиний урок з безпеки життєдіяльності «Безпека твоєї життєдіяльності як учасника дорожньо-транспортного руху».
  4. 06.04.2011р. проведено єдиний день інформування «Безпека на дорогах – запорука життя» для учнів 1-11 класів.
  5. Організовано написання диктантів «Правила поведінки на дорозі», які вкладено в особові справи учнів.
  6. Проведено виставку малюнків «Увага! Діти на дорозі!».
  7. В класних куточках розміщено пам’ятки про правила поведінки на дорогах.
  8. В щоденники учнів вклеєні пам’ятки про правила поведінки на дорогах та звернення до батьків.
  9. Проведено батьківські збори з питань профілактики дорожньо-транспортного травматизму.
  10. Класними керівниками та вчителями-предметниками організовано та проведено заходи:

·        рольові ігри «Ми-пішоходи», «Ми - пасажири», «Безпечна дорога до школи та додому» (1-4 класи);

·        розважальна вікторина «Наш друг - світлофор»(5 класи);

·        конкурс «Чи знаєш ти правила дорожнього руху?» (6 класи);

·        інформаційний коктейль «Дорожній експрес» (7 класи);

·        конкурс-захист  творчих проектів «Обережно: небезпека!»  (8 класи);

·        ток-шоу «Небезпеки поряд» (9 класи);

·        мозковий штурм «Щоб не трапилося біди на дорозі» (10 класи);

·        година спілкування «Наш вибір – безпека!» (11 класи).

Переглядів: 2608 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 4.0/4