Тиждень Захисника Вітчизни

План проведення тижня Захисту Вітчизни

1. Змагання учнів 8-11 класів зі стрільби з пневматичної гвинтівки 11.10.2019 р. (командна першість, команда 4 чол. 2 юнаки + 2 дівчини) (відповідальний Гордієнко В.В.)

2. Змагання учнів 11-х класів з розбирання та складання АКМ, спорядженні магазину патронами. (особиста першість) (відповідальний Гордієнко В.В.)

3. Зустріч з військовослужбовцями підшефної частини. Профорієнтаційна робота. (відповідальний Гордієнко В.В.)

4. Спартакіада педагогічного колективу школи. Змагання поміж кафедрами (стрільба з ПГ, розбирання та складання АКМ, спорядження магазину патронами).(відповідальний Гордієнко В.В., вчителі фізичної культури)

5. Конкурс листівок, малюнків, газет згідно тематики. (відповідальний - вчителька малювання Микитюк О.В.)

6. Оформлення стенду у фойє школи згідно тематики. (відповідальний - відділ виховної роботи)

Переглядів: 284 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/4