Урок-есе з біології
      21.02.2012 року в рамках місячника передового педагогічного досвіду пройшов урок-есе з біології.
      У захоплюючу подорож по країні "Голонасінні" учнів 7-Б класу запросила вчитель біології, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Герасименко О.М.
      Під час подорожі семикласники виявили свої творчі здібності та вміння, як хіміки, деревообробники, естети, медики. Діти провели екскурсії в уявному музеї "Ліс", використовуючи мультимедійні засоби та технології. Гаслом всього уроку були слова: "Щоб не нашкодити Природі, вважати що в неї ти в гостях!". Результатом було виготовлення білборда "За ліс, за воду, за нашу природу".
      По закінченню урока вчитель презентувала майстер-клас, де молоді педагоги дізнались багато нового, підвищили свій фаховий рівень та творчий потенціал.
Переглядів: 1673 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2