Урок-інсценізація 4-А класу

23 лютого 2012 року в рамках місячника передового педагогічного досвіду в4-А класі (вчитель вищої категорії, вчитель-методист Біла Н.Ф.) був проведений урок читання по темі «Леонід Глібов. Байка «Зозуля і Півень» (урок-інсенізація). Учні активно включились до роботи. Складали асоціативний кущ, досліджували байки і визначали мораль, розширювали знання з творчості Л. Глібова, роз’язували тести, відгадували загадки про птахів, грали в ігри: «мікрофон», «блискавка», «знайди речення», вчились інтонувати слова Зозулі й Півня, слухали хор птахів.

Родзинкою уроку була уявна подорож на Театральну площу, де учні спробували свої сили в інсценізації байки.

Під час підсумку уроку пограли в гру «Я дарую тобі сердечко». Кожна дитина написала на сердечку свою гарну рису характеру і подарувала своєму сусідові по парті. «Давайте станемо кращими у своїх думках, ділах і почуттях!» – поради від учнів 4-А класу.

Переглядів: 2324 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1