Усний журнал

2019 рік - це рік століття Акта злуки, коли вперше проголошувалося об'єднання ЗУНР і УНР в єдину державу, коли мала б збутися споконвічна мрія українців бути разом. Але несприятлива міжнародна ситуація не дала цій мрії здійснитися.

Учні 10-х класів школи-гімназії провели усний журнал "Живи, Україно, прекрасна країно, навіки соборна, навіки єдина!", згадавши основні події цього періоду. Документальні відео кадри перенесли учнів на Софіївський майдан у Києві, де було проголошено вікопомний документ, ознайомилися із документами, що проголошували історичні події. Поезія, прочитана учнями, створила відповідний емоційний настрій. Свічка пам'яті, яку передавали учні із рук в руки, стала символом пам'яті усім борцям за єдину, соборну Україну.

Переглядів: 367 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2