Увага! Діти на дорозі!

Щороку в школі-гімназії проводиться місячник "Увага! Діти на дорозі!"

В рамках цього місяника в школі проходять профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану роботи школи.

Метою місячника є збереження життя і здоров'я дітй на дорогаї. Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, класні керівники 1-х класів НУШ в рамках тижня "Моя школа" провели Єдиний урок з правил безпечної поведінки на дорозі по дорозі до школи. Відбувся конкурс малюнків "Наш друг - дорожній рух". Пройшов показ мультфільмів "Азбука дорожньої безпеки" (для учнів 2-3 класів) та документального фільму "Ціна неуваги. Присвячується пішоходам" (для учнів 4 класів).

Класні керівники школи-гімназії постійно приділяють дітям особливу увагу, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, вулицях, роз'яснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання.

Переглядів: 435 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1