Відкриття пришкільного табору відпочинку "Дивограй"
      В сонячний травневий день 25 травня урочисто розпочав свою роботу пришкільний табір відпочинку "Дивограй". Діти разом з батьками зібралися на святкову лінійку. Начальник табору Богомолова О.В. та вихователь Городельска Т.Ю. привітали школярів із закінченням навчального року, познайомили з розпорядком роботи табору, представили вихователів, що протягом 14 днів будуть разом з дітьми проводити спортивні змагання, веселі розважальні ігри, конкурси, вікторини. Всіх присутніх привітала Дівчинка-літо, загадала цікаві загадки, побажала приємного відпочинку. Юні таланти школи танцювали та співали. А від адміністрації школи та батьківського комітету всі отримали подарунки - м'ячі, ігри, та канцтовари для цікавого та змістовного відпочинку в таборі.

Переглядів: 2182 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1