Відкриття шкільного лісництва "Forest"

14 вересня 2017 року напередодні Дня працівника лісового господарства в нашій школі в рамках реалізації проекту «Майбутнє лісу в твоїх руках» відбулося урочисте відкриття шкільного лісництва «Forest».

Шкільне лісництво створено за ініціативи директора ДП «Шепетівський лісгосп» Сасюка В.М. Метою створення лісництва стала необхідність підвищення  результативності природоохоронної роботи та екологічного виховання учнівської молоді. На відкритті були присутні директор ДП «Шепетівський лісгосп» Сасюк В.М., куратор шкільних лісництв ДП «Шепетівський лісгосп » Г.О.Кирильчук, директор школи Качоровська Н.В., куратор шкільного наукового товариства «Імпульс» Герасименко О.М., керівник шкільного лісництва, вчитель географії Українець О.В., члени лісництва з числа учнів школи. Присутні привітали учнів з відкриттям шкільного лісництва, директор ДП «Шепетівський лісгосп» Сасюк В.М. вручив лісничому шкільного лісництва прапор лісництва, членам шкільного лісництва - посвідчення та атрибут - косинку, побажав всім плідної праці та успіхів в роботі в лісництві.

В ході відкриття була підписана угода про співпрацю між ДП «Шепетівський лісгосп» та шкілним лісництвом «Forest». З нагоди підготовки до відкриття шкільного лісницва ДП «Шепетівський лісгосп» було обладнано в закладі кабінет – центр роботи шкільного лісництва.

Більше світлин з відкриття в Альбомі

Переглядів: 722 | Додав: Play_Boy | Теги: лісництво, атрибут, ліс, відкриття, ДП Шепетівський лісгосп, Forest, лісове господарство | Рейтинг: 5.0/1