Відкриття Школи майбутнього першокласника

Жовтіє листя на тополі,
Летять у синяву хмарки.
Відкриті навстіж двері в школі -
Ідуть до школи малюки.

3 листопада Шепетівська школа-гімназія радо відкрила двері малюкам - майбутнім першокласникам. Разом з батьками діти побували на святковому відкритті "Школи майбутнього першокласника". Усіх присутніх привітала директор школи Качоровська Н.В,, побажала дітям успіхів, наснаги на шляху до вершини знань. Уже дорослі учні четвертих класів радили малятам як поводитися у школі, як стати успішним, як стати справжнім другом. Разом з Королевою Знань діти відгадували загадки. Весело грали у гру "Що взяти у портфель". На завершення святкової частини усі майбутні школярі отримали зірочки - символ майбутніх творчих успіхів та досягнень. Психолог школи Михтонюк О.О. та соціальний педагог Кошетар О.Ю. провели з батьками тренінг "Чи розумію я свою дитину?", "Як допомогти дитині вчитися?". Під час гри "Галактика мрій" батьки висловлювали власні думки про те, якими вони бачать своїх дітей у майбутньому. Для маленьких школяриків вчителі Юріна О.А. та Бражук О.О. провели екскурсію школою. Діти з захопленням грали гру "Познайомся зі мною". Усі з нетерпінням чекають наступної зустрічі в школі.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 460 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2