Відкриття Школи майбутнього першокласника

Першокласник сьогодення і першокласник в минулому - різні поняття. Ось тому у нашій гімназії 02 листопада розпочала роботу Школа майбутнього першокласника.

Перше заняття пройшло цікаво і творчо. Вчителі Біла Н.Ф., Марчук Н.В. провели з учнями захоплюючу подорож "Осінніми стежинами". У ранковому колі діти познайомилися, висловили побажання один одному. Під час групової роботи розширили свої знання про осінні явища у природі. А далі: малювали, інсценізували, вчили вірші та народні прикмети.

Для батьків були проведені організаційно-адаптивні батьківські збори для майбутніх першокласників. У ході зборів були розгорнуті питання щодо адаптації першокласників до школи та особливості організації навчально-виховної діяльності учнів першого класу. Психологічною службою був проведений цікавий, ресурсний тренінг для батьків "Перший раз у перший клас". Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників пройшли цікаво та змістовно.

Усі залишилися задоволеними!

Більше світлин в Альбомі