Виховна година ГПД
      Цікаву та захоплюючу подорож чарівною країною Ввічливості та Доброти запропонувала під час виховної години вихователь групи продовженого дня Городельська Т.Ю. 23 лютого 2012 року. По дорозі в цю дивовижну країну відвідали "Острів Ввічливості", де уклали "Словник чемної людини", зіграли у гру "Злови "чарівне слово"; перепливли "Море Доброти" (зіграли у гру "Промінчик Добра").
      На "Алеї Ввічливості" зустрілися з героїнею улюбленого мультфільму - Шапокляк (інсценізація).
      На станції "Скринька народної мудрості" учні складали розсипані прислів'я та приказки про добро. Відвідавши "Містечко вихованих людей", узагальнили знання про правила поведінки вдома, в школі, в громадських місцях.
      Завершивши подорож, утворилася квітка добра - "Квітка-Семицвітка".
Переглядів: 2549 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 4.3/3