Випускний 4 класів

30 травня та 1 червня в актовій залі нашої школи пройшов випускний для учнів 4 класів, який підготували і провели класні керівники Іщук Наталія Олександрівна та Погорєлова Людмила Пилипівна. 62 четверокласника, які вже здали свій перший у житті іспит – державну підсумкову атестацію, попрощалися з початковою школою.

Зібрались дружно ми на свято,
Схвильовані, як в перший раз,

Щоб нам  удачі побажати
І перейти у п’ятий клас.
Багато доброго, нового
Життя відкриває ще для нас.
Як перша сходинка до нього
Для всіх нас буде п’ятий клас.
У нас у всіх святковий настрій,
Ми всі схвильовані украй.
«Середня школо, - скажем, - здраствуй!
А початкова – прощавай!»
Тож прощавай, четвертий клас!
Ти замалий уже для нас!
Та ми повернемось не раз
Думками в наш четвертий клас.

Діти згадали всі шкільні роки: як навчалися читати, писати, здобувати перші знання, як вчилися дружити, жити єдиною сім'єю - дружнім класом. Подякували всім вчителям, які їх навчали і пообіцяли бути старанними учнями старшої школи. Під час свята діти гарно декламували вірші, інсценували смішинки, співали пісні та танцювали.

Прощавай, рідна початкова школо! Здрастуй, новий світ школи старшої!

Більше світлин випускного 4-А класу в Альбомі

Більше світлин випускного 4-Б класу в Альбомі

Переглядів: 1240 | Додав: Play_Boy | Теги: випускний, ДПА, 4 клас, випуск, шкільні роки, Прощавай, перший іспит, початкова школа, державна підсумкова атестація | Рейтинг: 5.0/2
2 katash629 • 09:43, 21.06.2017