Вітаємо

Результат пошуку зображень за запитом "вітаємо"2 жовтня 2017 року в Будинку освіти відбулось урочисте занесення до "Алеї педагогічної слави" управління освіти Гук Лариси Євгенівни, учителя-методиста, учителя української мови і літератури Шепетівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія», за самовіддану педагогічну діяльність та значні успіхи в навчанні та вихованні учнівської молоді.

Лариса Євгенівна, творчий педагог-наставник, щорічно готує учнів-переможців обласної олімпіади з української мови та літератури, Всеукраїнського конкурсу з української мови ім.П.Яцика, мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка, конкурсу-захисту учнів-членів МАН України тощо.

Напередодні вона нагороджена обласною премією ім. Миколи Дарманського в галузі освіти і науки у номінації «Кращий вчитель».

Педагога привітали: Тихончук Л.І., начальник управління освіти, Петрук Г.Г., завідувач методичного кабінету, Лоєва Н.В., голова профспілки працівників освіти.

Вітаємо!

Світлина від Школа-гімназія.