Вітання

Результат пошуку зображень за запитом "з новим роком 2018"Шановні працівники школи, батьки, дорогі діти!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть у кожну родину добро, мир і достаток, душевну теплоту і сімейну гармонію. Нехай ясна Вифлеємська Зоря об’єднає усіх нас чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, осяє усіх нас любов’ю і великою вірою у власні сили. А Новий рік увійде у Ваш дім з надією на краще майбутнє, вірою у добро та справедливість, любов’ю до людей та принесе в дарунок щастя, здоров’я, стабільність, добробут, впевненість у завтрашньому дні та світлу долю.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Із найкращими побажаннями директор школи
Надія Василівна Качоровська

Результат пошуку зображень за запитом "з новим роком 2018"

Переглядів: 563 | Додав: Play_Boy | Теги: вітання директора школи, Різдво Христове, Новий рік, вітання | Рейтинг: 5.0/2