Вітання директора школи - гімназії
Педагогічний колектив, батьки та учні школи - гімназії вітають директора школи Качоровську Н.В., Відмінника освіти України, Лауреата обласного конкурсу «Управлінський Оскар», нагороджена Хмельницькою обласною премією імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки у номінації «Кращий директор загальноосвітнього навчального закладу», вчителя-методиста з нагоди Дня працівників освіти, відповідно до Положення про "Алею педагогічної слави" 2 жовтня 2012 року з урочистим занесенням на "Алею педагогічної слави" та з отриманням нагрудної Почесної відзнаки "75-річчя Хмельниччини", а також із занесенням на міську Дошку Пошани.

Переглядів: 1185 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/41
2 nadia • 08:15, 04.10.2012
Дуже щиро дякую!!!!
1 Олена Риндич • 21:21, 03.10.2012
Дорогу може здолати той, хто йде. Дякуємо Вам, Надіє Василівно, за те, що Ви не просто впевнено крокуєте вперед, а й освітлюєте шлях до перемог і звершень усьому нашому колективу. Ми пишаємося Вами! Ми рівняємося на Вас! Ми вітаємо Вас!!!