Захист курсових робіт учнів 10-А класу
      17.02.2012 року в школі пройшов Захист курсових робіт учнів 10-А класу суспільно-гуманітарного профілю, під керівнитцвом вчителя вищої категорії, вчителя-методиста, відмінника освіти України Карнаух М.В.
      Розпочала цей захід Галамай Аліса, яка була учасником та стала призером МАН, здобувши ІІІ місце на міському рівні у секції "Світова література" і яка представила на розгляд учнів свою доповідь з презентацією. Педосенко Владислав продовжив захист своїм виступом про політичного діяча Є.М. Коновальця і запропонував переглянути уривок з документального фільму про нього. Всі інші учні, підхопивши цю естафету, розповідали про різні історичні та політичні постаті, вказували на факти тих чи інших подій. Все це підтверджували портретами видатних діячів історії та різними малюнками до своїх тем.
Переглядів: 979 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1