Засідання батьківського комітету

27 вересня  2018 року в кінолекторії школи відбулося засідання батьківського комітету закладу. Присутніх привітала директор школи Надія Василівна Качоровська. Засідання продовжилося звітом голови батьківського комітету Олександра Павловича Сурника та виборами нового складу батьківського комітету школи. На засіданні було розглянуто ряд питань: про благодійний фонд розвитку школи, створення комісій з питань контролю за організацією харчування учнів, використанням коштів батьківського фонду. Батьки взяли активну участь у розгляді питань відповідно до плану роботи, внесли свої пропозиції у проект рішення по кожному з них. І на завершення роботи засідання бібліотекар школи Лілія Володимирівна Сімашко розповіла про організацію роботи шкільної бібліотеки, подякувала батькам за підтримку та допомогу у придбанні дитячої літератури та закликала до подальшої співпраці.

Переглядів: 410 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1