Засідання науково-методичної ради
22.09.2011 року відбулося засідання науково-методичної ради закладу. Провідною ідею якого було: Учитель, педагог - це та людина, в якої центр Всесвіту - дитина.

Тема: Визначення рівня особистісного розвитку учнів учнів гімназії як основа для побудови навчального процесу в закладі.

В ході розгляду теоретичного блоку було розглянуто наступні питання:
1. Інноваційний підхід до процесу становлення особистості вчителя та учня засобами технологій направлених на розвиток творчотсі. Це питання розкрила директор школи Н.В. Качоровська. Яка презентувала матеріали обласного конкурсу директорів загальноосвітніх шкіл "Управлінський Оскар".
2. Формування духовної культури сучасних школярів, грунтовно проаналізувала і презентувала заступник директора з наукової роботи О.М. Герасименко.

Переглядів: 1190 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1