Засідання ради закладу та батьківського комітету

13 жовтня в школі відбулося спільне засідання ради закладу та батьківського комітету. Питання, що розглядалися на засіданні:

• Звіт голови батьківського комітету та голови ради школи;
  • Вибори нового складу батьківського комітету;
  • Про організацію роботи батьківського комітету  по виконанню всеобучу;
  • Про створення фонду розвитку школи на 2011-2012 н. р..
  • Про організацію платних послуг та підписки на новий навчальний рік;
  • Про організацію харчування учнів, створення комісії з питань контролю за якістю коштів батьківського фонду.

Головою батьківського комітету на 2011-2012 н.р. одноголосно обрано Сурника Олександра Павловича, заступниками голови батьківського комітету обрано Кармаш Аллу Дмитрівну, Антонову Людмилу Михайлівну, Сурник Наталію Григорівну.

Головами комісій обрано Бондарчук Світлану Вікторівну (з питань всеобучу та навчально-виховної роботи), Равчук Неонілу Іванівну (з питань охорони здоров'я), Василик Тетяну Павлівну (з культурно-масової роботи), Капітонову Наталію Володимирівну (з питань сприяння сім'ї та школі).

Переглядів: 1444 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1