Засідання шкільного наукового товариства "Імпульс"
     10 жовтня 2011 року відбулося засідання шкільного наукового товариства "Імпульс". Передувало йому день науки, який пройшов у школі.
        Учні-члени МАН, України ознайомились з планом роботи на рік, змінами щодо структури роботи шкільного товариства.

Кращі вокалісти школи привітали учнів-членів МАН своїм виконанням естрадних пісень. Це Нечипорук Анастасія учениця 7а класу та Овсейчик Дар'я учениця 10а класу.
        З аналізом роботи товариства "Імпульс" за рік виступила "магістр школи" - директор Качоровська  Н.В. Керівник товариства Герасименко О.М. повідомила про зміни щодо написання робіт та виступі на конкурсі-захисті І-ІІІ етапів. Психолог школи Мойсеєнко Н.О. провела тренінгове заняття, по розвитку інтелектуальних здібностей.
Переглядів: 1141 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1