Звіт юних науковців

Для кожного суспільства потрібні обдаровані, здатні до творчого пошуку люди, тому і завдання освіти полягає в пошуку гнучких систем розвитку інтелектуально-розвиненої особистості.

Щоб талант міг розвиватись і вдосконалюватись, необхідно якомога раніше залучати учнів до науково-дослідницької діяльності. Тому в складі шкільного товариства «Імпульс» діє осередок для самих юних дослідників – учнів 3-4-х класів.

30 березня в школі пройшов звіт юних дослідників. Зі своїми напрацюваннями юні науковці виступили в секціях: медицина, біологія, сільське господарство, географія, краєзнавство, українська література.

Юних природознавців оцінювало журі у складі Герасименко О.М. – вчитель методист, вчитель біології-хімії, керівник ШНТ «Імпульс»; Христіна О.П. – вчитель географії, педагог організатор; Бражук О.О. – вчитель початкових класів.

Юних краєзнавців, літераторів прослуховувало та оцінювало журі у складі Риндич О.Г. – вчитель методист, вчитель української мови та літератури, заступник директора з науково-методичної роботи; Коваль А.І. – вчитель української мови та літератури, старший вчитель, керівник секції журналістики; Каменєвої Л.П. – вчитель методист, вчитель початкових класів; Мойсеєнко Н.О. – психолог школи.

Перемогу в шкільному конкурсі здобули:

Тарабан Михайло – учень 3-А класу з роботою по вирощуванню городніх рослин (вч. Біла Н.Ф.).

Маначина Яна – учениця 4-Б класу з роботою по дослідженню умов розмноження гіацинтів (вч. Юріна О.А.).

Арбузов Іван та Коленчук Дарина – учні 3-А класу в секції народознавства (вч. Біла Н.Ф.).

Зіменко Владислав – учень 3-Б класу в секції української літератури (вч. Марчук Н.В.).

Призерами шкільного конкурсу стали:

Коваленко Надія – учениця 3-А класу.

Власюк Юлія – учениця 3-Б класу.

Грицюк Олександр – учень 4-А класу.

Рачинський Олександр – учень 4-Б класу.

Конончук Сергій – учень 4-Б класу.

Учасниками конкурсу стали:

Ліщук Даря – 3-А клас.

Шевчук Ганна – 3-А клас.

Тихончук Валентина – 3-Б клас.

Прийміть наші щирі вітання і в подарунок цей вірш:

Шляхів в науці чимало
Та ти свій тільки віднайди
Хтось скаже відкриттів не стало!
Не вір! Сміліш до перемог йди!

Та в пошуку друг мій
Не зупиняйся.
Завжди з наукою в житті єднайся!
В майбутнє рухайся сміливо.

Учіння світ це справжнє диво!
Ти! Школи юний науковець.
Гордись своїм званнямзавжди
Нехай в науці ти ще початківець
Легких шляхів в житті не жди.
Переглядів: 1031 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1
1 Леся • 21:03, 18.04.2011
Як член журі, хочу відзначити прекрасну роботу учнів та їхніх батьків, вчителів початкових класів, у підготовці та захисті реферативних робіт. Захист проходив на високому рівні. Молодці!