ЗАСІДАННЯ КОМАНД ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ ОСІБ З ООП

26.09.2024 відбулося засідання №1 команд психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами. Учасниками команд будо розглянуто питання про організацію інклюзивного навчання для учнів з ООП в 2024-2025 н.р., затверджено індивідуальні програми розвитку учнів, графік проведення корекційно-розвиткових занять.

Заступник директора Наталя Щур закцентувала увагу на нормативно-правових документах, які регламентують організацію інклюзивного навчання в закладі, створених безпечних умовах для учнів з ООП. Результатами спостережень за навчальною діяльністю учнів поділилися вчителі, корекційні педагоги, представники соціально-психологічної служби. Батьками учнів взято до уваги окреслені короткострокові цілі задля досягнення динаміки розвитку їхніх дітей.

Переглядів: 32 | Додав: Fizik | Рейтинг: 5.0/1