Дні європейської спадщини

У рамках Днів європейської спадщини було проведено ряд заходів з метою популяризації культурної спадщини України та країн Європи. Було організовано книжкові виставки, інформаційні куточки, полиці на європейську тематику. Була проведена тематична виставка стіннівок прес-центру «Меридіан Паблішер», артхвилинка «Палітра європейських барв», квіз «Євроленд», віртуальна подорож країнами Європи. Відбулася інсценізація казки «Кіт у чоботях».

У школі І ступеня учні мали змогу долучитися до конкурсу малюнків «Європа очима дітей», історичної вікторини «Чим славна наша Україна». Учні початкової ланки стали активними учасниками гри –детектив «Прапори європейських країн» та гри «Пазлленд», а також здійснили віртуальну подорож «В Європу з Україною в серці».

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 102 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1