Кукліновська Катерина Миколаївна - засутпник директора з виховної роботи

Програма "Нова Українська Школа" У Поступі До Цінностей

Шановна педагогічна спільнота, батьківська громада!
Шановні вчителі, вихователі, батьки!

За дорученням Міністерства освіти і науки України науковці Інституту проблем виховання НАПН України за участю наукових працівників Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» під керівництвом академіка, доктора психологічних наук Івана Дмитровича Беха розробили Програму «Нова українська школа» у поступі до цінностей, яка на наш погляд, допоможе вчителеві, класному керівнику, вихователю, адміністрації закладів освіти осмислити сучасні виклики виховання та його головні засади, базові моральні цінності сучасного виховання, з обов’язковим урахуванням вікових особливостей учнів.
Маємо нагоду визначити чіткі пріоритети у вихованні особистості дитини із сформованими компетентностями, які допоможуть учнівської молоді відбутися у житті як порядній, високоморальній, професійно успішній, здоровій і щасливій Людині.
Звертаємося до вас усіх небайдужих колег – освітян висловити свої міркування щодо даної Програми, бо вона є одним із суттєвих важелів реформування освітньої галузі, творенні Нової української школи.

Детально з текстом Програми Ви можете ознайомитися за посиланням: програма-02-08-2018_ІПВ НАПН

Лист МОН від 27.06.2019 № 1/9-414 "Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н.р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок"

завантажити

Лист МОН від 16.08.2019 №1/9-523 "Про національно-патріотичне виховання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році"