Персональный сайт Шепетівського НВК - гімназія - Шкільний парламент
Вівторок, 25.07.2017, 22:41

Шкільний парламент

Школа - це мікромодель майбутнього суспільства. Основи громадянського становлення та демократії закладаються з дитячихроків, і самоврядування допомагає організувати власне життя і життя свої товаришів.

Учнівське самоврядування сприяє формуванню вмінь учнів у сфері самопізнання, самоактуалізації, самовираження, самоствердження, самовиховання, самореалізації.

Мета учнівського самоврядування гімназії: створення умов для розкриття, розвитку та реалізації соціального, творчого і лідерського потенціалу дітей та молоді, здобуття ними досвіду; виховання громадянина з високою демократичною культурою.

Очолює учнівський парламент
Президент гімназії
Вакансія

Активно працює 6 міністерств:

Міністерство освіти і науки
Дячук Діна - міністр
Активні учасники: Пересунько Андрій, Кацура Вікторія, Березенська Катерина, Захарець Віра.

Міністерство культури та дозвілля
Шевчук Анна - міністр
Активні учасники: Берегельська Інна, Поліщук Катерина, Шулякова Анастасія, Мазур Інна.

Міністерство внутрішніх справ
Троц Каріна - міністр
Активні учасники: Кобзарук Діана, Панчук Дарина, Шевчук Ірина, Шаєнко Каріна.

Міністерство інформації
Мазур Алла - міністр
Активні учасники: Пляшечко Катерина, Сенькова Каріна, Ткачук Лілія, Бродецька Ірина, Чернушич Богдана.

Міністерство охорони здоров’я і спорту
Лукаш Павло - міністр
Активні учасники: Кацетадзе Надар, Корнійчук Анастасія, Жовтовський Денис, Куценко Богдан, Бондарчук Олександр.

Міністерство зовнішніх справ
Лавренюк Наталія - міністр
Активні учасники: Величко Вікторія, Пасічник Тетяна, Литвинюк Світлана, Шемчук Тетяна.

Враховуючи традиції, особливості діяльності гімназії, інтерес та запити учнів, шкільний парламент складає план роботи на навчальний рік. Засідання парламенту проводяться один раз на місяць; міністри зустрічаються на щотижневих оперативних нарадах.

25.07.2017

«  Липень 2017  »