Надія Василівна Качоровська очолила педагогічний колектив у 1996 році.

Молодий, але вже досвідчений педагог, вчитель методист, відмінник освіти України, лауреат премії ім. М.Дарманського в номінації "Кращий директор загальноосвітнього закладу", лауреат обласного конкурсу "Управлінський Оскар - 2011р.". Вже 47 роки вона трудиться на освітянській ниві, ставши досвідченим, шанованим директором. Стаж керівної роботи 37 років.

Саме Надії Василівні належала ідея реконструювання загальноосвітнього закладу в гімназію.

Має високу науково-методичну підготовку. Планує, організовує, здійснює навчально-методичну роботу, спрямовану на підвищення професіоналізму, педагогічної майстерності працівників, працює над створенням умов для навчання та виховання учнів, зміцненням матеріально-технічної бази закладу, підвищенням рейтингу школи-гімназії в місті та області. В результаті цілеспрямованої діяльності забезпечує якість своєї праці та результативність роботи закладу, що відстежується через участь колективу в конкурсах "Вчитель року”, "Освіта XXI століття”, в ярмарці педагогічних інновацій, участі учнів школи в олімпіадах з базових навчальних дисциплін та конкурсі-захисті наукових робіт учнів-членів МАН. Працює над становленням школи-гімназії, модернізацією начально-виховного процесу в закладі. Контролює якість навчальних занять, виконання навчальних планів і програм, забезпечує умови для їх засвоєння та розвитку творчих здібностей учнів.

Риндич Олена Георгіївна вчитель української мови та літератури, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії, заступник директора з навчально-виховної роботи.
Герасименко Олена Михайлівна вчитель хімії та біології, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії, заступник директора з науково-методичної роботи.
Кукліновська Катерина Миколаївна вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, заступник директора з виховної роботи.
Стремецька Світлана Сергіївна - педагог-організатор, асистент вчителя
Колесник Олена Сергіївна - психолог
Кошетар Ольга Юріївна соціальний педагог
Тимощук Світлана Андріївна бухгалтер школи.
Хекало Ольга Василівна секретар школи.