Персональный сайт Шепетівського НВК - гімназія - Наші досягнення
Вівторок, 26.09.2017, 23:53
Вітаю Вас Гость |

Шепетівська школа-гімназія

Меню сайту
Пошук
Наша кнопка
Ми будемо вам вдячні, якщо ви розмістите нашу кнопку у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися з нами банерами, пишіть в гостьову книгу:

Офіційний сайт Шепетівського НВК-гімназія


Наше опитування
Де Ви відпочиваєте влітку?
Всього відповідей: 295
Статистика
OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачі OnLine:
Нас відвідали:

Наші досягнення

В І Т А Є М О !

МІСЬКІ ОЛІМПІАДИ

2014-2015 н.р.

ФІЗИКА

ІІ м. Євтушок Владислав 8-А клас (вч. Омелянчук С.В.)

ІІІ м. Пластовець Анастасія 10-А клас (вч. Омелянчук С.В.)

ІІІ м. Жовна Андрій 11-Б клас (вч. Омелянчук С.В.)

АСТОРОНОМІЯ

ІІ м. Кукалець Богдан 10-Б клас (вч. Омелянчук С.В.)

ГЕОГРАФІЯ

ІІІ м. Дейнега Лілія 10-А клас (вч. Христіна О.П.)

           Піддубна Анастасія 11-Б клас (вч. Стойко О.А.)

           Гуменюк Діана 8-А клас (вч. Стойко О.А.)

ЕКОЛОГІЯ

І м. Царик Дмитро 11-Б клас (вч. Гудкова Н.П.)

МАТЕМАТИКА

І м. – Троц Дмитро 7-А клас (вч. Мойсеєнко С.О.)

ІІ м. – Євтушок Владислав 8  клас (вч. Молявчик Ю.Й.)

ІІІ м. Танасієнко Олександр 6-А  клас (вч. Мойсеєнко С.О.)

ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

І м. – Євтушок Владислав 8-А клас (вч. Молявчик Ю.Й.)

БІОЛОГІЯ

І м. – Конончук Сергій 8-А клас (вч. Гудкова Н.П.)

          Каялайнен Ілля 9-А клас (вч. Гудкова Н.П.)

          Сема Роман 11-Б клас (вч. Гудкова Н.П.)

          Дейнега Лілія 10 клас (вч. Гудкова Н.П.)

          Євтушок Владислав 8-А клас (вч. Гудкова Н.П.)

ІІ м. –  Галуза Юлія 10-А клас (вч. Гудкова Н.П.)

           Панчук Павло 8-А клас (вч. Гудкова Н.П.)

ІСТОРІЯ

І м. – Коцюбко Юлія 10-А клас (вч. Курганська Л.В.)

ІІ м.  Ємець Вероніка 9 клас (вч. Курганська Л.В.)

          Сурник Віталій 8-А клас (вч. Курганська Л.В.)

ІІІ м. Піддубна Анастасія 11-Б клас (вч. Карнаух М.В.)

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРИ

І м. – Кохан Євген 10-А клас (вч. Пипич Н.В.)

         Солодка Євгена 11-А клас (вч. Пипич Н.В.)

ІІ м. Троц Каріна 9-А клас (вч. Коваль А.І.)

         Веремчук Роман 7-А клас (вч. Риндич О.Г.)

         Тимошишина Катерина 7-А клас (вч. Риндич О.Г.)

ІІІ м. Маначина Яна 8-А клас (вч. Пипич Н.В.)

         Гуменюк Діана 8-А клас (вч. Пипич Н.В.)

ІНФОРМАТИКА

ІІ м. – Пластовець Анастасія 10-А клас (вч. Дячук М.В.)

ІІІ м. Жовна Андрій 11-А клас (вч. Дячук М.В.)

АНГЛІЙСЬКА МОВА

І м. Савчук Оксана 9-А клас (вч. Білан Н.А.)

ІІ м. - Гуменюк Діана 8-А клас (вч. Калінська О.П.)

          Солодка Євгена 11-А клас (вч. Білан Н.А.)

ІІІ м. - Коцюбко Юлія 10-А клас (вч. Білан Н.А.)

ХІМІЯ

І м. Юрін Олександр 9-А клас (вч. Корнієнко А.Е.)

          Дейнега Лілія 10-А клас (вч. Корнієнко А.Е.)

ІІ м. Мусіюк Тетяна 9-А клас (вч. Корнієнко А.Е.)

ІІІ м. Сема Роман 11-Б клас (вч. Корнієнко А.Е.)

Міський конкурс знавців української мови ім.П.Яцика

І м. – Богомолов Олег 5-А клас (вч. Гук Л.Є.)

         Романова Анастасія 6-А клас (вч. Пипич Н.В.)

         Федорова Олександра 3-А клас (вч. Біла Н.Ф.)

         Кохан Євген 10-А клас (вч. Пипич Н.В.)

         Євтушок Софія 4-Б клас (вч. Юріна О.А.)

ІІ м. – Маначина Яна 8-А клас (вч. Пипич Н.В.)

           Слюсар Софія 9-А клас (вч. Коваль А.І.)

           Бородуля Марія 11-А клас (вч. Пипич Н.В.)

 

Міський мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка

І м. – Богомолов Олег 5-А клас (вч. Гук Л.Є.)

         Романова Анастасія 6-А клас (вч. Пипич Н.В.)

         Слюсар Софія 9-А клас (вч. Коваль А.І.)

         Кохан Євген 10-А клас (вч. Пипич Н.В.)

         Солодка Євгена 11-А клас (вч. Пипич Н.В.)

ІІ м. – Тимошишина Анастасія 7-А клас (вч. Риндич О.Г.)

ІІІ м. – Веремчук Роман 7-А клас (вч. Риндич О.Г.)

           Гуменюк Діана 8-А клас (вч. Пипич Н.В.)

 

І етап в конкурсі МАН

Коломієць Дар'я, учениця 11-Б класу, І місце. (вч. Гудкова Н.П.)

Сема Роман, учень 11-Б класу, І місце. (вч. Гудкова Н.П.)

Царик Дмитро, учень 11-Б класу, І місце. (вч. Гудкова Н.П.)

Піддубна Анастасія, учениця 11-Б класу, І місце. (вч. Карнаух М.В.)

Бородуля Марія, учениця 11-А класу, І місце. (вч. Молявчик Ю.Й.)

Дейнега Лілія, учениця 10-А класу, І місце. (вч. Гудкова Н.П.)

Ємець Вероніка, учениця 9-А класу, І місце. (вч. Курганська Л.В.)

 

Денещук Леся, учениця 11-А класу, ІІ місце. (вч. Пипич Н.В.)

Коцюбко Юлія, учениця 10-А класу, ІІ місце. (вч. Білан Н.А.)

Пластовець Анастасія, учениця 10-А класу, ІІ місце. (вч. Омелянчук С.В.)

Богомол Ілля, учень 11-Б класу, ІІ місце. (вч. Корнієнко А.Е.)

Голощук Катерина, учениця 10-А класу, ІІ місце. (вч. Дудар Н.М.)

Гринь Світлана, учениця 11-А класу, ІІ місце. (вч. Коваль А.І.)

 

Лавренюк Наталія, учениця 9-А клас, ІІІ місце. (вч. Герасименко О.М.)

 

Герасимчук Катерина, учениця 9-А класу, учасник. (вч. Голощук М.І.)

Ложко Катерина, учениця 9-А класу, учасник. (вч. Христіна О.П.)

Присяжнюк Ірина, учениця 11-Б класу, учасник. (вч. Калінська О.П.)

 

Особистий кабінет
26.09.2017





Mи раді вас бачити. Будь ласка, зареєструйтесь або авторизуйтесь!


Наші координати

30400, Хмельницька область м.Шепетівка
вул.Героїв Небесної Сотні, 56
телефон/факс: (03840)5-21-38
E-mail: school-5@i.ua

Батькам, спонсорам

р/р 31555301236281
в ГУДКСУ в Хмельницькій області МФО 815013
І.К. 22786937

Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів
Педагогічна преса
освітній портал Педагогічна преса

Яндекс.Метрика


Шепетівська школа-гімназія © 2017