Персональный сайт Шепетівського НВК - гімназія - Наші досягнення
Вівторок, 17.07.2018, 22:40
Вітаю Вас Гость |

Шепетівська школа-гімназія

Меню сайту
Пошук
Наша кнопка
Ми будемо вам вдячні, якщо ви розмістите нашу кнопку у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися з нами банерами, пишіть в гостьову книгу:

Офіційний сайт Шепетівського НВК-гімназія


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1573
Статистика
OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачі OnLine:
Нас відвідали:

Гаряча лінія

Наші досягнення

В І Т А Є М О !

МІСЬКІ ОЛІМПІАДИ

2017-2018 н.р.

ФІЗИКА

І м. Танасієнко Олександр 9 клас (вч. Омелянчук С.В.)

ІІ м. Богомолов Олег 8 клас (вч. Омелянчук С.В.)

ІІІ м. Костушевич Ярослав 7-А клас (вч. Омелянчук С.В.)

АСТОРОНОМІЯ

ІІІ м. Іванюк Аліна 10 клас (вч. Омелянчук С.В.)

ГЕОГРАФІЯ

ІІ м. Ловінська Олександра 9-Б клас (вч. Українець О.В.)

РОСІЙСЬКА МОВА

І м. Кацура Вікторія 10 клас (вч. Дудар Н.М.)

ІІ м. Маначина Яна 11-А клас (вч. Дудар Н.М.)

ІІІ м. Безштанько Ангеліна 9-А клас (вч. Дудар Н.М.)

МАТЕМАТИКА

І м. – Омелянчук Владислав 6-А клас (вч. Бородій О.П.)

ІІ м. – Червінська Дарія 7-А клас (вч. Бородій О.П.)

           Танасієнко Олександр 9-А клас (вч. Мойсеєнко С.О.)

           Троц Дмитро 10 клас (вч. Мойсеєнко С.О.)

           Євтушок Владислав 11-А клас (вч. Омелянчук О.А.)

ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

І м. – Троц Дмитро 10 клас (вч. Мойсеєнко С.О.)

ІІ м. – Танасієнко Олександр 9-А клас (вч. Мойсеєнко С.О.)

БІОЛОГІЯ

І м. – Гуменюк Максим 8-А клас (вч. Гудкова Н.П.)

          Царик Олександра 9-Б клас (вч. Гудкова Н.П.)

          Гурський Андрій 10 клас (вч. Гудкова Н.П.)

          Євтушок Владислав 11-А клас (вч. Гудкова Н.П.)

ІІ м. –  Пересунько Андрій 8-А клас (вч. Гудкова Н.П.)

ІІІ м. – Конончук Сергій 11-А клас (вч. Гудкова Н.П.)

ІСТОРІЯ

І м. – Лучко Валерія 9-А клас (вч. Карнаух М.В.)

          Чайка Катерина 11-Б клас (вч. Курганська Л.В.)

ІІ м.  Танасієнко Анастасія 8 клас (вч. Карнаух М.В.)

          Літвяк Богдан 9-А клас (вч. Карнаух М.В.)

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРИ

І м. – Євтушок Софія 7 клас (вч. Пипич Н.В.)

          Богомолов Олег 8-А клас (вч. Гук Л.Є.)

          Романова Анастасія 9-А клас (вч. Пипич Н.В.)

          Тимошишина Катерина 10 клас (вч. Риндич О.Г.)

ІІ м. Маначина Яна 11-Б клас (вч. Гук Л.Є.)

ХІМІЯ

І м. Богомолов Олег 8-А клас (вч. Корнієнко А.Е.)

          Романова Анастасія 9-А клас (вч. Корнієнко А.Е.)

ІІ м. Пересунько Андрій 8-А клас (вч. Корнієнко А.Е.)

           Тимошишина Катерина 10 клас (вч. Корнієнко А.Е.)

           Євтушок Владислав 11-А клас (вч. Корнієнко А.Е.)

ІІІ м. Червінська Дар'я 7-А клас (вч. Корнієнко А.Е.)

           Гаєвська Богдана 10 клас (вч. Корнієнко А.Е.)

           Конончук Сергій 11-А клас (вч. Корнієнко А.Е.)

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

ІІ м. Сєнгєєва Марія  9-А клас (вч. Семенишина Г.В.)

           Котик Богдан  11-Б клас (вч. Сільвестр С.О.)

ІІІ м. Яцкевич Єлізавета 11-А клас (вч. Семенишина Г.В.)

Міський конкурс знавців української мови ім.П.Яцика

І м. – Богомолов Олег 8-А клас (вч. Гук Л.Є.)

         Романова Анастасія 9-А клас (вч. Пипич Н.В.)

ІІ м. – Прімович Яна 4-А клас (вч. Олійник С.О.)

           Смолінський Артем 5-А клас (вч. Коваль А.І.)

           Євтушок Софія 7-А клас (вч. Пипич Н.В.)

           Колосович Валерія 6-А клас (вч. Пипич Н.В.)

           Тимошишина Катерина 10 клас (вч. Риндич О.Г.)

ІІІ м. – Кислюк Владислав 3-Б клас (вч. Юріна О.А.)

            Маначина Яна 11-Б клас (вч. Гук Л.Є.)

 

Міський мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка

І м. – Смолінський Артем 5-А клас (вч. Коваль А.І.)

         Євтушок Софія 7-А клас (вч. Пипич Н.В.)

         Рибчинська Анастасія 8-А клас (вч. Гук Л.Є., Касянчук В.І.)

         Романова Анастасія 9-А клас (вч. Пипич Н.В.)

ІІ м. – Колосович Валерія 6-А клас (вч. Пипич Н.В.)

           Тимошишина Катерина 10 клас (вч. Риндич О.Г.)

           Маначина Яна 11-Б клас (вч. Гук Л.Є.)

 

І етап в конкурсі МАН

Коломієць Дар'я, учениця 11-Б класу, І місце. (вч. Гудкова Н.П.)

Сема Роман, учень 11-Б класу, І місце. (вч. Гудкова Н.П.)

Царик Дмитро, учень 11-Б класу, І місце. (вч. Гудкова Н.П.)

Піддубна Анастасія, учениця 11-Б класу, І місце. (вч. Карнаух М.В.)

Бородуля Марія, учениця 11-А класу, І місце. (вч. Молявчик Ю.Й.)

Дейнега Лілія, учениця 10-А класу, І місце. (вч. Гудкова Н.П.)

Ємець Вероніка, учениця 9-А класу, І місце. (вч. Курганська Л.В.)

 

Денещук Леся, учениця 11-А класу, ІІ місце. (вч. Пипич Н.В.)

Коцюбко Юлія, учениця 10-А класу, ІІ місце. (вч. Білан Н.А.)

Пластовець Анастасія, учениця 10-А класу, ІІ місце. (вч. Омелянчук С.В.)

Богомол Ілля, учень 11-Б класу, ІІ місце. (вч. Корнієнко А.Е.)

Голощук Катерина, учениця 10-А класу, ІІ місце. (вч. Дудар Н.М.)

Гринь Світлана, учениця 11-А класу, ІІ місце. (вч. Коваль А.І.)

 

Лавренюк Наталія, учениця 9-А клас, ІІІ місце. (вч. Герасименко О.М.)

 

Герасимчук Катерина, учениця 9-А класу, учасник. (вч. Голощук М.І.)

Ложко Катерина, учениця 9-А класу, учасник. (вч. Христіна О.П.)

Присяжнюк Ірина, учениця 11-Б класу, учасник. (вч. Калінська О.П.

 

Особистий кабінет
17.07.2018





Mи раді вас бачити. Будь ласка, зареєструйтесь або авторизуйтесь!


Наші координати

30400, Хмельницька область м.Шепетівка
вул.Героїв Небесної Сотні, 56
телефон/факс: (03840)4-07-19
E-mail: school-5@i.ua

Батькам, спонсорам

р/р 31553395136281
в ГУДКСУ в Хмельницькій області МФО 815013
І.К. 22786937

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів
Педагогічна преса
освітній портал Педагогічна преса

Яндекс.Метрика


Шепетівська школа-гімназія © 2018