Персональный сайт Шепетівського НВК - гімназія - Все про ЗНО
Вівторок, 26.09.2017, 23:48

Мої улюблені шкільні предмети

Все про ЗНО

Результат пошуку зображень за запитом "Пробне ЗНО-2017"Про ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання 2017

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі - пробне ЗНО) організовується з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Терміни проведення ПРОБНОГО
зовнішнього незалежного оцінювання

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 11 жовтня 2016 року №170 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році» відбудеться пробне ЗНО:

• 01 квітня 2017 року – з української мови і літератури;
  • 08 квітня 2017 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Звертаємо увагу! 08 квітня 2017 року учасник зможе пройти пробне ЗНО з одного із запропонованих навчальних предметів.

ПРОБНЕ
зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:

• ознайомитися з правилами проведення ЗНО;Результат пошуку зображень за запитом "вартість"
  • підготуватися психологічно до проходження ЗНО;
  • ознайомитися з форматами сертифікаційних робіт;
  • орієнтуватися в різних формах тестових завдань;
  • розрахувати час на виконання частин сертифікаційної роботи;
  • потренуватися в заповненні бланків відповідей типу А і Б.

Вартість ПРОБНОГО
зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Участь у пробному ЗНО дає доступ до тренувального ON-LINE тестування на сайті ВРЦОЯО.

Реєстрація на ПРОБНЕ
зовнішнє незалежне оцінювання

Результат пошуку зображень за запитом "реєстрація"Реєстрація учасників пробного ЗНО (Вінницька, Житомирська, Хмельницька області) здійснюватиметься на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти з 10 січня до 31 січня 2017 року. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Для реєстрації необхідно:

1. зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;
  2. заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;
  3. з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
  4. на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;
  5. роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО.

УВАГА! Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

26.09.2017

«  Вересень 2017  »