Риндич Олена Георгіївна - заступник директора з навчально-виховної роботи

Модель науково-методичної роботи НВК на 2023– 2024 н.р.

Консалтинговий путівник готуємося до нового навчального 2023-2024 н.р.

Внутрішньошкільний контроль за участю вчителів у методичній роботи 2023-2024 н.р.

Функціональна структура науково-методичної роботи навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» на 2023-2024 н.р.

Місячник передового досвіду 2024 р.

Внутрішньошкільний контроль за участю вчителів у методичній роботи 2022-2023 н.р.

Функціональна структура науково-методичної роботи навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» на 2021-2022 н.р.

Модель науково-методичної роботи НВК на 2021– 2022 н.р.

Функціональна структура науково-методичної роботи навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» на 2020-2021 н.р.

Функціональна структура науково-методичної роботи навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» на 2019-2020 н.р.

ПОЛОЖЕННЯ про методичний кабінет навчального закладу

Роль методичної служби закладу у підвищенні якості уроку засобами ІТ-технологій

Науково-методична база кабінету

Зошит самоосвіти вчителя