У закладі 29 навчальних кабінетів та лабораторій. Педагоги школи активно працюють над модернізацією начальних кабінетів. 7 кабінетів визнано модернізованими. Це кабінет біології (зав. Н.П. Гудкова), кабінет трудового навчання (зав. М.І. Голощук), кабінет історії (зав. М.В. Карнаух), кабінет української мови (зав. Н.В. Пипич), кабінет англійської мови (зав. Н.А. Білан), кабінет світової літератури (зав. Н.М. Дудар), кабінет виховної роботи (зав. К.М. Кукліновська).

22 кабінети посіли призові місця в огляді кабінетів з підготовки до нового навчального року. Кращими визнано кабінети початкових класів (зав. Н.Ф. Біла, Н.В. Марчук), кабінет правознавства (зав. Л.В. Курганська), фізичної культури (зав. Л.В. Захарець), фізики (зав. С.В. Омелянчук), хімії (зав. А.Е. Корнієнко), інформатики (зав. І.І. Михайльчук), музики (зав. Н.І. Гуменюк), етики (зав. О.В. Кравчук). Всі кабінети школи оснащені аудіо- та відео- засобами, мають належну кількість електронних засобів навчання. 12 кабінетів забезпечені комп'ютерами. В закладі наявний мультимедійний центр, функціонує локальна мережа, 12 кабінетів підключені до мережі Інтернет, що дає змогу учням поглиблювати свої знання як на уроках, так і в позаурочний час. Мультимедійних центрів (дошок) 3, персональних комп'ютерів 18.

В закладі успішно працює бібліотека (зав. Л.В. Сімашко), яка налічує 17893 примірники книг, брошур, журналів. В фонді бібліотеки 13718 підручників, 4450 примірників для учнів 1-4 класів, 5850 примірників для учнів 5-9 класів, 3418 примірників для учнів 10-11 класів, що дає можливість забезпечити підручниками всіх учнів закладу.

До послуг гімназистів шкільне кафе «Люкс» на 220 місць. В шкільному кафе функціонує буфет, обладнані кабінки для старшокласників.

На території закладу облаштовані спортивні майданчики з футболу, гандболу, волейболу, наявні гімнастичні стінки, турніри, тренажери, що дає можливість учням займатися спортом, формувати потребу в здоровому способі життя. У філіалі закладу зі смаком облаштовані зони відпочинку для школярів, що містять бесідки, фітонцидні зони, лавочки для відпочинку. Заклад оточений розкішною зеленою зоною, що створена руками учнів та батьків. До школи веде Алея випускників, поруч квітує Алея відмінників. Поповнюється екзотичними рослинами сквер «Затишок», милують очі перехожим чарівні квітники.