До нас завітали гості

На завершення тижня фізичної культури і спорту було організовано захід для учнів нашої школи.

До нас завітали гостя Макаренко Віра Іванівна – тренер з туризму та спортивної радіопеленгації (спортивна радіопеленгація – це змагання між спортсменами, які за допомогою карти, компаса та спеціального радіоприймача, оснащеного антеною, повинні знайти радіопередавачі «лисиці»). Левченко Іван – учасник змагань зі спортивної радіопеленгації, та Віра Іванівна давали майстер клас по в`язанню туристичних вузлів, розповідали про спортивну радіопеленгацію та орієнтування.

Усім було дуже цікаво, діти із задоволенням приймали участь у в`язанні вузлів на швидкість.

Багато наших учнів зацікавилися туризмом та спортивним орієнтуванням і виявили бажання відвідувати гурток.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 127 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1