Шановні учні та батьки!

З 27 січня 2022 року освітній процес в закладі буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання за розкладом занять у синхронному та асинхронному режимах.

Відповідно до Положення про дистанційне навчання "не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)".

Шановні батьки, розраховуємо на ваше розуміння ситуації, у якій і вчитель і дитина вимушено знаходяться в умовах навчання дистанційно. Дистанційне навчання проходитиме з використанням платформ ZOOM, Google-meet, Google-classroom.

Дорогі учні, будьте відповідальними в організації дистанційного навчання!

На питання, які виникатимуть, учитель, класний керівник, адміністрація закладу зможуть надати відповідь у телефонному режимі 4-07-19 (приймальня), через електронну пошту shool-5@i.ua , вайбер-чати.

Будьте здорові, бережіть себе!

Директор школи  Надія Качоровська

До уваги педагогів, батьків, учнів!

З 08.11.2021 року учні 5-11 класів розпочинають навчання в звичному режимі.

Чекаємо всіх у школі. Уроки за розкладом!

Директор школи Надія Качоровська

Шановні учні та батьки!

З 18 жовтня 2021 року освітній процес в закладі буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання за розкладом занять у синхронному та асинхронному режимах.

Дистанційне навчання триватиме по 23 жовтня 2021 року (наказ управління освіти Шепетівської міської ради №107 від 12.10.2021 року «Про роботу закладів освіти з 18.10 по 31.10.2021 року, рішення педагогічної ради №2 від 13.10.2021 року «Про зміну режиму роботи закладу») у зв’язку з невідповідністю температурного режиму вимогам Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти. З 25.10.2021 по 31.10.2021 року у здобувачів освіти 1-11 класів осінні канікули.

Відповідно до Положення про дистанційне навчання, "не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)".

Шановні батьки, розраховуємо на ваше розуміння ситуації, у якій і вчитель і дитина вимушено знаходяться в умовах навчання дистанційно. Дистанційне навчання проходитиме з використанням платформ ZOOM, Google-classroom.

Дорогі учні, будьте відповідальними в організації дистанційного навчання!

На питання, які виникатимуть, учитель, класний керівник, адміністрація закладу зможуть надати відповідь у телефонному режимі 4-07-19 (приймальня), через електронну пошту school-5@i.ua , вайбер-чати.

Будьте здорові, бережіть себе!

Директор школи Надія Качоровська

Витяг із протоколу №2 засідання педагогічної ради

НАКАЗ №140-НВ від 13.10.2021 року "Про затвердження рішення педагогічної ради №2"

Графік проведення уроків для учнів 1-4 класів