Шановні учні та батьки!

З 01 вересня 2022 року освітній процес в закладі буде організовано з врахуванням умов воєнного стану з використанням технологій змішаного навчання (6 - 9, 11 класи працюють дистанційно на освітній платформі HUMAN, 2, 3, 4 класи працюють за змішаною системою: тиждень очно, тиждень дистанційно згідно з Порядком організації 2022-2023 навчального року. 1 класи працюють очно в І зміну, 5 класи працюють очно в ІІ зміну з 12-25, 10 класи за змішаною системою по групах).

Дистанційне навчання організовано за розкладом занять у синхронному та асинхронному режимах відповідно до вимог Санітарного регламенту з урахуванням побажань батьків та Методичних рекомендацій МОН України щодо організації дистанційного навчання.

Відповідно до Положення про дистанційне навчання «не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)».

Шановні батьки, розраховуємо на ваше розуміння ситуації, у якій і вчитель, і дитина вимушено знаходяться в умовах змішаного та дистанційного навчання. Дистанційне навчання проходитиме з використанням освітніх ресурсів платформ ZOOM, MEET, Googlе classroom (2-3 класи), HUMAN (4, 6, 7, 8, 9, 11 класи).

Батьки можуть бачити результати навчання своїх дітей та контролювати їхню участь в освітньому процесі, долучившись до платформи за наданим їм кодом.

Дорогі учні, будьте відповідальними в організації дистанційного навчання!

Разом ми здолаємо всі труднощі !!!

На питання, які виникатимуть, учитель, класний керівник, адміністрація закладу зможуть надати відповідь у телефонному режимі 4-07-19 (приймальня), через електронну пошту shool-5@i.ua, вайбер-чати.

Будьте здорові, бережіть себе! Віримо ЗСУ, чекаємо Перемоги! Слава Україні!!

Все буде Україна!!

Директор школи Надія Качоровська

Розклад уроків 2022-23 н.р. (старша школа)

Розклад уроків 2022-23 н.р. (молодша школа)