Шановні учні та батьки!

З 01 вересня 2023 року освітній процес в закладі буде організовано з врахуванням умов воєнного стану з використанням технологій змішаного навчання 6-9, 11 класи працюють змішано (очно/дистанційно) через тиждень на освітній платформі HUMAN.1, 3, 4 класи працюють очно (3-4 класи в ІІ зміни через тиждень) в філіалі школи, 2 класи навчаються очно в основному приміщенні школи згідно з Порядком організації 2023-2024 навчального року, затвердженим педагогічною радою 30.08.2023 року (протокол №1), 5, 10 класи навчаються очно в основному приміщенні школи.

Дистанційне навчання організовується за розкладом занять у синхронному та асинхронному режимах відповідно до вимог Санітарного регламенту з урахуванням
побажань батьків та Методичних рекомендацій МОН України щодо організації дистанційного навчання (використовуємо кольоровий розклад).

Відповідно до Положення про дистанційне навчання (не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі).

Шановні батьки, розраховуємо на ваше розуміння ситуації, у якій і вчитель, і дитина вимушено знаходяться в умовах змішаного та дистанційного навчання. Дистанційне навчання проходитиме з використанням освітніх ресурсів платформ ZOOM, MEET на освітній платформі HUMAN – школа.

Батьки можуть бачити результати навчання своїх дітей та моніторити їхню участь в освітньому процесі, долучившись до платформи за наданим їм кодом.
Дорогі учні, будьте відповідальними в організації дистанційного навчання!

Разом ми здолаємо всі труднощі !!!

На питання, які виникатимуть, учителі, класні керівники, адміністрація закладу зможуть надати відповідь у телефонному режимі 4-07-19 (приймальня), через електронну пошту gymnaziya_school-5@i.ua, вайбер-чати.

Будьте здорові, бережіть себе! Віримо ЗСУ, чекаємо Перемоги! Слава Україні!!

Все буде Україна!!

Розклад занять учнів школи І-ІІІ ступеня на ІІ семестр 2023-2024 навчального року