14 грудня – День англійської мови

Результат пошуку зображень за запитом "день англійської мов"У рамках заходів, присвячених Року англійської мови, з 12 по 16 грудня у нашій школі проходив всеукраїнський «Тиждень англійської мови». Захід присвячено офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямовано на популяризацію вивчення англійської мови.

14 грудня оголосити Днем англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах України,  до якого долучилися і педагоги, і учні нашої школи. В цей день вчителі Гуменюк О.П., Корженівська Л.В., Негодюк О.І., Олійник Л.М. та Чілій В.А. провели відкриті уроки, організували дискусійні клуби, підготували театральні постановки, присвячені пам’яті видатного поета та драматурга Вільяма Шекспіра.

Більше світлин заходів і уроків в Альбомі

Переглядів: 607 | Додав: Play_Boy | Теги: #weekofenglish, популяризація, Вільям Шекспір, William Shakespeare, день англійської мови. тиждень | Рейтинг: 5.0/2