16 днів проти насильства

Результат пошуку зображень за запитом "16 днів проти насильства"Протягом тижня (27.11-01.12) фахівці психологічної служби навчального закладу: психолог Дерезюк Н.О. та соціальний педагог Кошетар О.Ю. провели ряд просвітницько-профілактичних заходів в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з метою формування толерантного ставлення один до одного й попередження жорстокого поводження в учнівських колективах та заходи приурочені до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Під час занять учні 6-8 класів приймали активну участь в обговоренні питань: «Толерантне спілкування», «Ні - насильству», «Булінг. Кібербулінг», «Жертва-агресор-спостерігач: погляди з різних сторін»; відстоювали власну точку зору, працюючи в групах, переглядали повчальні відеоролики «Я класний», аналізували життєві притчі.  Учні 1 класу отримали заряд позитивних емоцій під час тренінгу «Я - позитив».

Учні мали можливість не лише краще пізнати один одного, усвідомити значущість толерантної поведінки під час взаємодії з оточуючими, сформувати навички безоціночного спілкування, згуртуватись, але й стабілізувати психоемоційний стан, розкрити внутрішні ресурси, свої сильні сторони особистості.

Діяльність фокусного прес-центру «Знати, щоб зберегти життя», активні бесіди з підлітками «Правда про ВІЛ - найважливіша зброя у боротьбі з ним» сприяли підвещенню їх інформованість щодо можливих шляхів передачі ВІЛ інфекції та засобів захисту, вивченю та розумінню проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриттю питання толерантності по відношеню до ВІЛ інфікованих людей.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 511 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2