18 травня – Всесвітній День пам’яті людей, які померли від СНІДу

16 травня 2014 року було проведено культурно-інформаційну акцію до Всесвітнього Дня пам’яті людей, які померли від СНІДу. В рамках акції проведено:
   - бесіди "ВІЛ/СНІД: міфи і факти";
   - огляд відеофільмів "Життя", "Правда про наркотики",  "Наближення";
   - виставка дитячих робіт "Ми за здоровий спосіб життя";
   - розгорнуто книжкову виставку "Жива бібліотека", в якій представлені анонси книг "Місця позбавлення волі. До, під час та після…", "Як пережити домашнє насильство?", "Досвід вживання наркотиків". Основна мета виставки - руйнування стереотипів, що склались у суспільстві по відношенню до груп найбільш уразливих до ВІЛ.
   -  волонтери закладу розповсюдили листівки "Це стосується кожного", "Не дай СНІДу шанс!".
   -  проведено лекційно-тренінгове заняття на тему: "Ні єдиного шансу СНІДу".

ЗВЕРНЕННЯ
учнів школи-гімназії до своїх ровесників

Переглядів: 687 | Додав: Play_Boy | Теги: Ні єдиного шансу СНІДу, які померли від СНІДу, ВІЛ/СНІД: міфи і факти, Всесвітнього Дня пам’яті людей, Не дай СНІДу шанс! | Рейтинг: 5.0/1