1вересня - День Знань
      1 вересня в школі-гімназії відбулося свято Знань. На святі були присутні гості: директор центру для сім'ї, дітей та молоді Шепетівського міськвиконкому Вінницька Т.О., методист міського управління освіти Кузмінська Л.В., директор Хмельницького регіонального благодійного фонду "Зміцнення громад" Василик Т.П., голова батьківського комітету Сурник О.П.

З вітальним словом до учнів, батьків, вчителів зернулася директор школи Н.В. Качоровська та гості, що прибули на свято. В шкільну сім'ю влилося 70 першокласників, 50 учнів 10-х класів. До першокласників завітали веселі гості - Перше вересня та Дзвіночок, які запросили малюків у цікаву та захоплюючу мандрівку Країною Знань і вручили букварики та подарунки. Після вітань, що звучали на лінійці, всі присутні були запрошені до класів, де пройшли перші уроки, були проведені бесіди з охорони праці та безпеки життєдіяльності, консультації для батьків з організації навчально-виховного процесу у 2013-2014 навчальному році.

Переглядів: 1030 | Додав: Play_Boy | Теги: лінійка, перше вересня, дзвіночок, свято знань | Рейтинг: 5.0/1