Цікаво та весело пройшла відкрита виховна година в групі продовженого дня для учнів перших класів на тему: "Казковий калейдоскоп". Разом з вихователем Богомоловою О.В. учні вирушили у подорож до Казкової країни. Девізом подорожі стали слова: "Якщо з книгою дружити, веселіш на світі жити".
      В гості до першокласників завітав Букварик, який поставив учням важливе питання: "Чому важливо навчитись читати?". Королева Мудрість познайомила учнів із жанром художньої прози - казкою. В ході виховної години були використані такі інтерактивні методи, як "Мікрофон", "Незакінчене речення", робота в групах, читання з передбаченням. Першокласники із задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах: "Заморочки із скриньки", "Казкова математика", "Чарівна торбинка", "Казковий колаж", "П ... Читати далі »
Просмотров: 3511 | Добавил: Play_Boy | Дата: 27.02.2012 | Комментарии (0)