1 вересня в школі-гімназії відбулося свято Знань. На святі були присутні гості: начальник відділу реєстрації виборців Шепетівського міськвиконкому Колесник С.В., методист міського управління освіти Вихівська Г.Б., директор Хмельницького регіонального благодійного фонду "Зміцнення громад" Василик Т.П., голова батьківського комітету Сурник О.П.

З вітальним словом до учнів, батьків, вчителів зернулася директор школи Н.В. Качоровська та гості. що прибули на свято. В шкільну сім'ю влилося 82 першокласники, 35 учнів 10-х класів. Після вітань. що звучали на лінійці всі присутні були запрошені до класів, де пройшли перші уроки, були проведені бесіди з охорони праці та безпеки життєдіяльності, консультації для батьків з організації навчально-виховного процесу у 2012-2013 навчал ... Читати далі »
Просмотров: 1254 | Добавил: Play_Boy | Дата: 01.09.2012 | Комментарии (0)