Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України спільно з управлінням освіти уряду м. Вроцлава та Вроцлавського природничого університету  (Польща) проводить Міжнародний екологічний конкурс «Здоров'я може бути смачним», спрямований на пропаганду здорового способу життя.
       Учні нашого закладу, їх батьки взяли активну участь у цьому конкурсі. Діти проявили свою креативність, оригінальність, майстерність, фантазію, ексклюзивність створюючи капелюхи здоров'я, вірші про користь молока, казки про здоров'я. Кращі роботи візьмуть участь у завершальному етапі конкурсу.

Просмотров: 1759 | Добавил: Play_Boy | Дата: 08.02.2013 | Комментарии (0)

Інтелектуально-розважальна гра "Піраміда етики" стала підсумком проведеного в закладі Тижня етики. У грі взяли участь команди 5-6 класів, Містером та Міс Етикет були обрані учні 5-А класу Веремійчук Роман та Коваленко Надія, які були нагороджені солодкими подарунками та грамотами. Також були нагороджені подяками різних ступенів переможці творчих конкурсів "Фея щастя" та "Герб Країни Етики", які входили в програму проведення тижня етики.

Просмотров: 886 | Добавил: Play_Boy | Дата: 08.02.2013 | Комментарии (0)

З 1 по 10 лютого в школі-гімназії пройшла декада пам'яті до дня визволення Шепетівки від німецьких загарбників.
В рамках декади:
  • учні 5, 10 та 11 класів зустрілися з ветераном Великої Вітчизняної війни Кондратюком Іваном Прохоровичем,
  • проведено цікавіі екскурсії в музеї історії школи "Шепетівка в роки Великої Вітчизняної війни",
  • відбулися уроки мужності "В пам'яті народній..."
  • пройшла акція "Вітаємо" (діти привітали ветеранів ВВв, що проживають в мікрорайоні школи).

Просмотров: 908 | Добавил: Play_Boy | Дата: 08.02.2013 | Комментарии (0)