Вітаємо Дейнегу Лілію, ученицю 8-А класу та її наставника вчителя біології, вчителя-методиста, спеціаліста вищої категорії, відмінника освіти України Гудкову Н.П. з ІІ місцем на Всеукраїнській олімпіаді з біології, що проходила у м. Донецьк.

Просмотров: 656 | Добавил: Play_Boy | Дата: 29.03.2013 | Комментарии (0)

Вітаємо Солодку Євгену, ученицю 9-А класу та її наставника вчителя української мови, вчителя-методиста, спеціаліста вищої категорії Пипич Н.В. з ІІІ місцем на Всеукраїнській олімпіаді з української мови, що проходила у м. Запоріжжі.

Просмотров: 710 | Добавил: Play_Boy | Дата: 29.03.2013 | Комментарии (0)

Вітаємо Солодку Євгену, ученицю 9-А класу, Кохана Євгена, учня 8-А класу та їх настваника, вчителя української мови, вчителя-методиста, спеціаліста вищої категорії Пипич Н.В. з перемогою у IV етапі Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка, де учні здобули ІІІ місця.

Просмотров: 772 | Добавил: Play_Boy | Дата: 29.03.2013 | Комментарии (0)