Швидко спливає час... Ще один навчальний рік прямує до свого логічного завершення. І знову у школі – гімназії гостинно розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням «Дивограй».
Дитина - це перш за все творча особистість, яка потребує постійної реалізації своїх задумів і планів. У таборі «Дивограй» кожна дитина має можливість цікаво, весело та з користю для здоров'я провести час, позбавитися нудьги та відкрити в собі нові таланти.
        У таборі працюють декілька загонів. Назви своїх загонів діти обрали разом зі своїми вожатими. Фантазія тільки схвалюється. Кожен загін має свою емблему, девіз та свою власну речівку, розміщується в окремому оформленому класному приміщенні. Діти з великим бажанням працюють над іміджем свого загону. Ця робота сприяє мобіл ... Читати далі »
Просмотров: 914 | Добавил: Play_Boy | Дата: 28.05.2013 | Комментарии (0)