30 жовтня 2013 року в закладі відбулася педагогічна рада на тему "Педагогічні стратегії розвитку ключових компетентностей учнів у процесі навчання".
       З доповіддю з даного питання виступила директор школи Качоровська Н.В., яка акцентувала увагу на педагогічних стратегіях формування ключових компетнтностей школярів, проаналізувала роботу педагогічного колективу, окреслила шляхи удосконалення роботи, звернула увагу на форми та методи підвищення результативності навчально-виховного процесу в школі.
       В обговоренні доповіді взяли участь: заступник директора з навчально-виховної роботи Риндич О.Г., яка глибоко проаналізувала роботу педагогів на уроках та в позаурочний час, виокремила родзинки педагогів Гук Л.Є., Пипич ... Читати далі »
Просмотров: 1238 | Добавил: Play_Boy | Дата: 04.11.2013 | Комментарии (0)