З 7 по 12 квітня у школі-гімназії проходив тиждень природничих дисциплін. В рамках тижня були проведені різноманітні заходи. Зокрема у понеділок учні 3-4 класів пройшлися екологічними стежками місцевого парку та відвідали краєзнавчий музей. Вівторок розпочався віртуальною експедицією сторінками журналів, у якій взяли участь учні 7-9 класів. У середу  пройшла гра на відкритому повітрі «Географічний квест» для 6 класу. Екологію країни та світу під час гри «Екологічний бумеранг» учні 8 класу досліджували у четвер. Екологічні проблеми людства продовжили розглядати учні 9 класу і у п’ятницю. Крім того, у цей день пройшла акція «Посади сад». Завершився тиждень у суботу цікавим заходом «В хімічній лабораторії Герміони» ... Читати далі »

Просмотров: 1124 | Добавил: Play_Boy | Дата: 15.04.2014 | Комментарии (1)