Указом Президента України №14/2019 від 22.01.2019 року "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України", за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю ГУДКОВІЙ НАДІЇ ПЕТРІВНІ присвоєно звання "Заслужений вчитель України".

Просмотров: 315 | Добавил: Play_Boy | Дата: 23.01.2019 | Комментарии (0)

22 січня в Україні відзначають День Соборності. З метою виховання підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, національної свідомості, людської гідності, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди Дня Соборності України в школі-гімназії організовано та проведено ряд заходів. діти брали активну участь у всіх заходах, отримали багато позитивних емоцій та поповнили свої знання з історії України.

... Читати далі »

Просмотров: 403 | Добавил: Play_Boy | Дата: 23.01.2019 | Комментарии (0)