Швидкими кроками наближається літо. До завершення підходить навчальний рік, а діти, з нетерпінням, чекають канікул. 25 травня святково завершилась робота школи майбутнього першокласника у Шепетівській школі-гімназії. Уже першокласників привітали дорослі учні 4 - х класів. З побажаннями та загадками завітало до діток Літо. Майстерно показали виставу "Дзеркальце" учасники шкільного лялькового театру "Рукавичка". Але майбутні першокласники не відставали від дорослих школярів і виразно розказали вірші - мрії про школу. Усіх присутніх привітала директор школи Н.В.Качоровська і вручила майбутнім школярам посвідчення про присвоєння їм звання Учень. Бажаємо усім дітям гарного відпочинку, здоров'я та бажання навчатися.

... Читати далі »

Просмотров: 347 | Добавил: Play_Boy | Дата: 26.05.2019 | Комментарии (0)