Школа вчителем стоїть! А коли в школі працюють майстри своєї справи, закохані у професію, у своїх вихованців, то це взагалі знахідка для закладу! Саме такі педагоги початкових класів працюють в Шепетівській школі-гімназії. Вони - наставники, партнери, матусі, виховниці, порадниці для своїх учнів та батьків. Вкотре переконуюся, що наші - найкращі! Педагоги не побоялися піти на сертифікацію вчителів початкових класів - 2021 року, де і довели свою майстерність, високий професіоналізм, творчість, креативність, успішно пройшовши всі етапи конкурсу. Це прекрасні вчителі початкових класів Юріна Олена Анатоліївна та Бражук Оксана Олександрівна, вчителі, яких люблять діти та поважають батьки. Вітаємо їх та бажаємо міцного здоров’я, успіхів у роботі, уда ... Читати далі »

Просмотров: 167 | Добавил: Play_Boy | Дата: 26.10.2021 | Комментарии (0)