20 - лютого - День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Герої Небесної Сотні власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі Герої залишаться в пам'яті народу назавжди, є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Гідність, свобода, відвага, єдність, честь - стали одним з головних цінностей Революції Гідності.
Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято - День єднання.
Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки. Ідея свята в тому, щоб показати світу єдність українського народу.